ОБАВЕШТЕЊЕ

Објављено уторак, 20 јун 2017

Обавештавају се сви ученици од првог до седмог разреда као и њихове одељењске старешине да ће се припремна настава за полагање разредног испита у јуну месецу органозовати од понедељка, 19.06.2017. године по рапореду који ће бити благовремено истакнут на огласној табли школе и школском сајту.

Полагање разредних испита у јуну месецу за ученике од првог до седмог разреда планирано је 24., 26. и 27. јуна 2017. године. Распоред полагања биће благовремено истакнут на огласној табли школе и школском сајту.

Припремна настава за полагање поправних испита, као и сами поправни испити биће организовани у августу 2017. године, по распореду који ће бити истакнут на школском сајту.

طراحی سایتطراحی وب سایتسرور مجازیوکیل دادگستریوکیل پایه یکوکیل پایه یک دادگستریوکیل دادگستریوکیل پایه یک