JEСЕЊИ КРОС

Објављено петак, 05 октобар 2012

Јесењи крос и Трка за срећније детињство одржани су 5. октобра на костолачком стадиону " Бора Бека". Трчали су ученици од првог до осмог разреда, али су се у брзини одмерили и предшколци. Најбржи ученици добијали су медаље и дипломе за прва три места.
Предшколци: 1. Мемедија Морина; 2. Васиље Дуљиљ; 3. Невена Стојановић;
1. Никола Бундало; 2. Елдијан Абдулаху; Луксан Џемаили.

Први разред: 1. Ива Крстаноска 1/6; 2. Сара Миловановић 1/7; 3. Уна Ђапић;
1. Данило Стојановић; 2. Огњан Танасић; 3. Страхиња Гајић.

Други разред: 1. Ива Црносељански; 2. Нафија Мурина; 3. Ања Јаковљев;
1. Кристијан Демировски; 2. Бенџамин Гудинци; 3. Душан Перић.

Трећи разред: 1. Итана Крстаноска; 2. Андреа Вратоњић; 3. Азета Агуши;
1. Вукашин Васиљевић; 2. Немања Бањац; 3. Ћизар Санај.

Четврти разред: 1. Кристина Бакић; 2. Асеља Сулејманова; 3. Миња Медић;
1. Иван Петровић; 2. Марко Цвијић; 3. Урош Јечермић.

Пети разред: 1. Весна Малешевић; 2. Селма Џемаили, Силвија Мурина ; 3. Ана Станковић ;
1. Иван Текић; 2. Серџан Таири; 3.Михајло Стекулац.

Шести разред: 1. Јелена Костић; 2. Лана Јовановић; 3. Марина Бараћ;
1. Урош Медић; 2. Феми Мурина; 3. Елвис Морина.

Седми разред: 1. Анђела Ђуровић; 2. Милица Лазић; 3. Анета Алијевић,
1. Елдијан Морина; 2. Петар Вефић; 3. Семур Џемаиловски.

Осми разред: 1. Нина Бјелајац; 2. Александра Стевановић; 3. Дијана Минић, Шермина Морина;
1. Милан Недељковић, 2. Душан Јовић, 3. Немања Арсић.

КРОС РТС-а

Објављено понедељак, 01 октобар 2012

Велики крос РТС-а за ученике из целе Србије одржан је у Пожаревцу на хиподрому. Учествовали су ученици који су постигли најбоље резултате на кросу у својим школама, односно они који су освојили прва три места.
Нашу школу представљали су ученици од првог до осмог разреда. Највећи успех остварили су Серџан Таири ( 5. разред) - 2. место, Уна Ђапић ( 1. разред) - 6. место и Беџамин Гудинци ( 2. разред) - 8. место. Велики успех за нашу школу је и што су се сви наши ђаци пласирали до 20. места.
Најбржем ученику наше школе Серџану Таирију школа је поклонила патике.

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

Објављено петак, 01 фебруар 2013

Листу ученика који су се пласирали на општинско такмичиње из математике, можете погледати овде.

СТОНИ ТЕНИС

Објављено петак, 26 октобар 2012

Окружно такмичење у стоном тенису одржано је 26. октобра у Крепољину. Нашу су школу екипно представљале Александра Станковић 8/4 и Кристина Марјановић 6/1. Заједно су освојиле 1. место и тако се пласирале на Републичко такмичење.
У појединачном пласману Александра Станковић освојила је 1. место.

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

Објављено субота, 09 фебруар 2013

Друштво за српски језик је ове године први пут организовало такмичење из књижевности под називом " Књижевна олимпијада". На општинском такмичењу у ОШ " Краљ Александар" у Пожаревцу, одржаном 9. фебруара, учествовале су четири школе.
Наша ученица Дијана Минић 8/2 освојила је 4. место и пласирала се за окружно такмичење.