ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

Објављено среда, 19 новембар 2014

Општинско такмичење из српског језика одржано је у ОШ “ Десанка Максимовић“ у Пожаревцу. Друго место на такмичењу освојила је Марија Јовановић 5/2, а треће Јелена Стојићевић 5/4. Обе су се пласирале за окружно такмичење.

СРЕБРО ЗА ВЕФИЋА

Објављено среда, 19 новембар 2014

На републичком такмичењу у гимнастици које је одржано у Параћину, наш ученик осмог разреда Петар Вефић освојио је друго место и сребрну медаљу.

ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ВЕРОНАУКЕ

Објављено среда, 19 новембар 2014

Међуопштинско такмичење из веронауке одржано је у ОШ “ Десанка Максимовић“ у Пожаревцу. Андрија Шутовић, ученик 7/4 разреда, освојио је 4. место и пласман на епархијско такмичење.

ТРЕЋЕ МЕСТО ЗА МАТЕМАТИЧАРА МИХАИЛА

Објављено петак, 21 новембар 2014

Наш представник на републичком такмичењу из математике Михаило Миленковић, ученик 7/3 разреда, освојио је 3. место. Републичко такмичење је одржано у Јагодини.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА

Објављено среда, 19 новембар 2014

Окружно такмичење из техничког и информатичког образовања одржано је у ОШ “ Божидар Димитријевић Козица“ у Брадарцу. У дисциплини архитектура и грађевинарство Анђелија Урошевић 5/5 пласирала се за републичко такмичење.