Такмичење из прве помоћи

Објављено среда, 07 јун 2017

Окружно такмичење из пружања Прве помоћи одржано је 31. маја у просторијама Црвеног крста у Пожаревцу. Екипа наше школе освојила је одлично друго место и за само један поен остала без пласмана на Републичко такмичење.

Такмичење из роботике

Објављено среда, 07 јун 2017

Ученици наше школе су се по први пут у суботу, 27. маја 2017. године, такмичили у роботици. Такмичење је одржано у Регионалном центру за таленте у Смедереву. Екипу наше школе чинили су: Василије Ковачевић и Лука Реџовић, ученици шестог разреда, Вукашин Васиљевић и Филип Пућо, ученици седмог разреда, наставник Саша Цветковић.

Окружно такмичење у атлетици

Објављено понедељак, 15 мај 2017

Окружно такмичење у атлетици одржано је 10. маја на Стадиону " Бора Бека". Нашу школу престављали су ученици: Анђела Стојковић, Теодора Гискић, Марија Јовановић, Миња Медић, Анђела Гикић, Јелена Стојићевић. Матеја Благојевић, Иван Петровић, Ђорђе Николић, Мустафа Далипи, Рамиз Алијевић, Вељко Јовић, Иван Ракочевић и Марко Цвијић. Предводио их је Милош Николић, наставник физичког васпитања.

У првој атлетској дисциплини  трци на 100м учествовали су Миња Медић и Рамиз Алијевић. Миња је освојила 1. место, док се Рамиз изборио за 3.место.

У трци на 300м Ђорђе Николић освојио је 2. место. Друго место припало је и Марку Цвијићу у трци на 800м.

У дисциплини бацања диска Анђела Стојковић освојила је 1. место.

Анђела Гикић је у дисциплини скок у даљ освојила 2. место. Марија Јовановић је у  скоку у вис освојила 4. место. У скоку у вис заблистао је  Иван Петровић освојивши 1. место.

Последња атлетска дисциплина била је штафета, 4 x 100м. И девојчице и дечаци су освојили 2. место. За девојчице су наступале: јелена Стојићевић, Теодора Гискић, Марија Јовановић и Миња Медић. Екипу дечака представљали су: Рамиз Алијевић, Мустафа Далипи, Ђорђе Николић и Иван Ракочевић.

Пролећни крос РТС-а

Објављено понедељак, 29 мај 2017

Пролећни крос РТС-а за ученике од првог до осмог разреда одржан је 19. маја на Стадиону " Бора Бека". Ево ко су најбржи ученици наше школе по разредима:

1. разред - девојчице: 1. Софија Младеновић; 2.Кумрија Мурина; 3. Миња Ђаловић.

1. разред - дечаци: Павле Пантић; 2. Медин Морина; 3. Мемет Касуми.

2. разред - девојчице: 1. Андреа Крмек; 2. Наталија Милићевић; 3. Васвија Дрмаку.

2. разред - дечаци: Борис Павловић; 2. Рамадан Љутовци; 3. Марко Стојић.

3. разред - девојчице: 1. Ања Живановић; 2. Намјана Ајваси; 3. Тијана Станковић и Ленка Керић.

3. разред - дечаци: 1. Есидор Ибраимовци; 2. Лазар Милићевић, Виктор Шаини.

4. разред - девојчице: 1. Анастасија Шаини; 2. Миљана Стојановић; 3. Леонора Камберовски.

4. разред - дечаци: 1. Никола Бундало; 2. Сава Лалић; 3. Елдијан Абдулаху.

5. разред - девојчице: 1. Амела Морина; 2. Уна Ђапић; 3. Катарина Рогожарски.

5. разред - дечаци: 1. Себран Дестан; 2. Скендер Таити; 3. Данило Вавић.

6. разред - девојчице: 1. Шукрија Керимовски; 2. Ања Јаковљев; 3. Ана Бура.

6. разред - дечаци: 1. Кристијан Мурина; 2. Лоријан Морина; 3. Али Мурина.

7. разред - девојчице: 1. Андреа Вратоњић; 2. Мила Ранковски; 3. Елмина Таир.

7. разред - дечаци: 1. Димитрије Тодоровић; 2. Алмир Џемаиловски; 3. Ервин Алијевић.

8. разред - девојчице: 1. Катарина Бакић; 2. Јелена Стојићевић; 3. Селмира Џемаиловић.

8. разред - дечаци: 1. Рамиз Алијевић; 2. Иван Петровић; 3. Мустафа Далипи.

Републичка Књижевна олимпијада

Објављено понедељак, 15 мај 2017

На републичком такмичењу из књижевности, Књижевној олимпијади, ученица седмог разреда Ања Реџовић освојила је треће место. Књижевна олимпијада је одржана 13. маја у Сремским Карловцима.