Поклон Синдиката ТЕ-КО ОШ „ Јован Цвијић“

Објављено петак, 06 децембар 2019

Представници Синдиката ТЕ-КО Костолац били су 6. децембра 2019.г. гости новинарске секције Основне школе ,,Јован Цвијић’’. Повод за гостовање  је велики поклон који је од Синдиката добила учионица број 15. Реч је о интерактивној табли која ће помоћи ученицима да лакше и занимљивије раде на часу.

IMG-2edd426c46cc6333b0dee3c231f0c4f8-V

Председника Синдиката Данијела Радосављевића и Жељка Војиновића поздравиле су наставнице Магдалена Реџовић и Гордана Славковић које руководе новинарском секцијом. Госте је поздравио и директор Саша Цветковић.Он је рекао је да школи пуно значи овај поклон и да се нада да ћемо и даље сарађивати са Синдикатом.

Касније су чланови новинарске секције имали пуно питања за своје госте и снимили су интервју за радио-емисију „Плави чуперак“.