БАЛОНИЈАДА ОСМАКА

Објављено среда, 16 јун 2021

Званични завршетак редовне наставе за ученике осмог разреда обележен је 8. јуна 2021. г. у дворишту школе. Пре почетка наставе, ученици су се окупили у школском дворишту са одељењским старешинама.

За ову прилику Центар за културу Костолац организовао је  музику  са ди џејем испред школе. Осмаци су  имали балоне у бојама мајца свог одељења. Све их је поздравила директорка школе Сунчица Марковић и пожелела им пуно успеха у даљем школовању. После заједничког одбројавања балони су полетели и симболично означили завршетак осмогодишњег школовања.

Резултати републичког такмичења у гимнастици

Објављено среда, 16 јун 2021

Републичко такмичење у гимнастици одржано је 14. и 15. априла 2021. г. у Костолцу.

За нашу школу такмичиле су се две екипе: најмлађе пионирке и млађи пионири.

Обе екипе су биле успешне и освојиле прво место.

У појединачној конкуренцији најмлађих пионирки  Ленка Огњановић је заузела прво место, док се за друго место изборила Нађа Поповић.

У појединачноој конкуренцији дечака Виктор Асановић освојио је прво место.

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ У ГИМНАСТИЦИ

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ У МАЛОМ ФУДБАЛУ

Објављено среда, 16 јун 2021

Окружно такмичење у малом фудбалу одржано је 10. маја 2021. г. у Костолцу.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У МАЛОМ ФУДБАЛу

Објављено среда, 16 јун 2021

Општинско такмичење у малом фудбалу одржано је у Пожаревцу 3. априла 2021. г. Учествовале су екипе из четири школе: ОШ „ Десанка Максимовић“, ОШ „Свети Сава“, ОШ„ Свети владика Николај Велимировић“ и ОШ „ Јован Цвијић“.